Avem primari

1

Slobozia – Alexandru Stoica – 46% – USL;

Urziceni – Contantin Sava – 50% – PNL;

Fetesti – Gheorghe Catrinoiu – 60% – PNL;

Amara – Victor Moraru – 85% – independent;

Tăndărei – Cristi Roman – 50% – PSD;

Căzănesti – Stelian Traian – 50% – PSD;

Fierbinti Târg – Iusein Iuksel – 75% – USL;

Adâncata – Marin Gheorghe – PSD;

Andrăsesti – Usurelu Ionel – PSD;

Alexeni – Cărbune Ion – PSD;

Axintele – Grigore Tudor – USL;

Armăsesti – Marius Carpen – PDL;

Albesti – Jugănaru Emil – PSD;

Balaciu – Mihu Cornel – PNL;

Bărbulesti – Lită Vasile – API;

Buesti – Mihăilă Nicolae – PSD;

Bărcănesti – Popa Daniel – API;

Borănesti – Nae Adrian – USL;

Bordusani – Nica Constantin – PSD;

Bucu – Drăgusin Ioan – API;

Cosâmbesti – Bogdan Popescu – USL;

Cocora – Lefter Sorin Danut – PSD;

Cosereni – Radu Ion – PSD;

Colelia – Nită Nichita – PSD;

Ciochina – Stroe Gheorghe – PSD;

Ciocârlia – Dragomir Răducanu – API;

Ciulnita – Gheorghe Stelică – API;

Dridu – Turiga Valentin – USL;

Făcăieni – Nuti Rotu – PNL;

Giurgeni – Dinu Valere – USL;

Gheorghe Lazăr – Pavel Marian – USL;

Grivita – Stroe Vasile – API;

Gârbovi – Popa Grigore – PSD);

Gheorghe Doja – Ion Mihai – PNL;

Grindu – Cristache Constantin – PSD;

Gura Ialomitei – Lambru Constantin Cristinel -USL;

Ion Roată – Ghită Mihai – USL;

Jilavele – Stoene Nicolae – PSD;

Moldoveni – Dumitru Victor Alexandru – USL;

Munteni Buzău – Stan Florin – USL;

Milosesti – Chitoiu Nelu – PNL;

Manasia – Gelal Oprea – API;

Movilita – Petre Petre – API;

Maia – Zamfir Marian – PSD;

Mărculesti – Ciriblan Romeo Sorin – USL;

Mihail Kogălniceanu – Dinu Alexandru – 84% – PNL;

Movila – Mihai Valeriu – PSD;

Ograda – Badea Lilian – USL;

Platonesti – Negraru Florinel – API;

Perieti – Elena Cristea – API;

Rădulesti – Micu Constantin – USL;

Rosiori – Cristea Nicu – API;

Reviga – Began Niculaie – API;

Sălcioara – Fritu Ionel – API;

Sărăteni – Tocileanu Eugen – API;

Sf. Gheorghe – Gomez Iuliana Livia – independent;

Sinesti – Andrei Constantin – API;

Scânteia – Ilie Georgeta – USL;

Stelnica – Brates Costel – PSD;

Traian – Năstase Fănel – PSD;

Săveni – Drăgoi Daniela Mariana -API;

Suditi – Sincan Vasile – API;

Valea Măcrisului – Bobes Mihail – PSD;

Valea Ciorii – Ionescu Stefan – PSD;

Vlădeni – Corlău Lucian – PSD;

 

1 comentariu

Lăsați un mesaj

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.