Handbal: a 7-a înfrângere pentru CSM Slobozia

0

jjjkj

Prestaţia excelentă a Cameliei Carabulea, autoare a şase goluri, nu a fost suficientă pentru ca handbalistele Unirii Slobozia să se întoarcă victorioase din deplasarea la Braşov pentru meciul din etapa a 11-a a campionatului Ligii Naţionale de Handbal.  Deşi elevele antreenorului Liviu Paraschiv au reuşit zece minute fantastice şi au egalat la 11, gazdele de sâmbătă, cu portăriţa Denisa Dedu în zi de graţie, s-au impus cu 33-23, la  pauză 13-11.
Fetele noastre au suferit la Braşov cea de-a şaptea înfrângere a primului sezon de Ligă, ocupă poziţia a opta în clasament şi vor juca acasă în penultima etapă a turului, miercuri, cu HCM Baia Mare.

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.